Wynajem klimatyzatorów

Prowadzimy wypożyczalnie klimatyzacji przenośnej do pomieszczeń biurowych oraz klimatyzatory do schładzania sal weselnych, konferencyjnych i bankietowych.

Wynajmujemy także klimatyzatory stacjonarne do kontenerów.

 Cenny wynajmu urządzeń klimatyzacji ustalane indywidualnie na zapytanie

Dzięki naszej bogatej wiedzy technicznej i praktycznej, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem, świadczymy dodatkowo usługi elektryczno-energetyczne, oraz doradztwo dotyczące samej aranżacji budynków mieszkalnych i obiektów biurowych.

Kiedy nadchodzi lato, budynki nagrzewają się niesamowicie szybko, jeśli nie posiadają wydajnych systemów klimatyzacji i wentylacji. Może to być szczególnie uciążliwe, jeżeli w danym miejscu się pracuje lub po prostu przebywa przez dłuższy czas. Może mieć to nawet negatywny wpływ na zdrowie! Warto dbać o komfort osób przebywających na danej powierzchni, dlatego nasza firma oferuje klimatyzatory na wynajem we Wrocławiu. Samodzielnie dowozimy sprzęt we wskazane przez klienta miejsce. Wynajem klimatyzacji jest też dostępny poza granicami stolicy Dolnego Śląska.

Nasza wypożyczalnia klimatyzatorów we Wrocławiu

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych urządzeń, które w szybkim tempie ochłodzą wymaganą powierzchnię. Jednocześnie przypominamy, że dobór konkretnego modelu powinien być uzależniony od wymiarów pomieszczenia i innych zmiennych. Oferujemy rzetelne doradztwo, dlatego na pewno u nas znajdziesz klimatyzator idealnie dopasowany do swoich wymagań. Stawiamy nie tylko na profesjonalizm, ale też przyjazną współpracę!

Organizujesz konferencję, imprezę lub inne wydarzenie w miejscu bez systemu klimatyzacji? Nasza oferta jest skierowana do osób, którym zależy na wysokiej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nieprzypadkowo zaufało nam już tak wielu klientów. Jeśli interesuje Cię wynajem klimatyzacji, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – chętnie udzielimy odpowiedzi.

Dzięki naszej bogatej wiedzy technicznej i praktycznej, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem, świadczymy dodatkowo usługi elektryczno-energetyczne, oraz doradztwo dotyczące samej aranżacji budynków mieszkalnych i obiektów biurowych.

Wynajem klimatyzatorów przenośnych

Nasza firma oferuje wynajem nowoczesnych i wyciszonych agregatów prądotwórczych, które są niezbędne w wielu przedsięwzięciach m.in. stosowane na obszarze hal produkcyjnych. W ofercie posiadamy energooszczędne przenośne urządzenia przemysłowe, które wykorzystywane są głównie do chłodzenia np. powierzchni magazynowych. Największymi atutami naszej firmy jest posiadanie nowoczesnych urządzeń o dużej mocy chłodniczej, które dostarczymy do naszych klientów na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdują się:

  • klimatyzatory przenośne
  • klimatyzatory ewaporacyjne
  • klimatyzatory sprężarkowe
  • nagrzewnice gazowe
  • nagrzewnice elektryczne
  • oczyszczacze powietrza.

W ramach właściwego, a zarazem skutecznego wentylowania pomieszczeń, dzięki czemu zwiększony zostanie także przepływ powietrza, potrzebne są zaawansowane technologicznie i wytrzymałe urządzenia. Wynajem klimatyzatorów ewaporacyjnych w naszej firmie na terenie całego kraju, a także szerokie możliwości instalacji we wskazanym miejscu na przykład w lokalach tj. restauracje to dla nas codzienne działania.

Wynajem klimatyzatorów to nasza flagowa oferta skierowana do klientów. Jednak w ramach rozszerzenia naszej działalności obecnie oferujemy również wynajem osuszaczy powietrza, nagrzewnic, a także oczyszczaczy powietrza. Możliwość realizowania naszych usług na terenie całego kraju wymaga od nas nieustannego podnoszenia standardów pracy. Z kolei wszystkie oferowane produkty, usługi oraz serwis zawsze stoją na najwyższym poziomie.

W ramach skorzystania z naszej oferty mogą Państwo udać się bezpośrednio do firmy, bądź zrobić to telefonicznie, albo za pośrednictwem naszej strony internetowej. W każdym wariancie poproszeni zostaną Państwo o podanie danych odnośnie miejsca wynajmu i własnych-osobowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!